МОЛОДЬ ЗА ВИЩУ ОСВІТУ, ГО

Контакти

Юридична адреса
03065, м. Київ, вул. Метробудівська, 5а
Телефони
Керівник
Ївженко Юрій Васильович
Код ЄДРПОУ25916728
Дата реєстрації27.07.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МОЛОДЬ ЗА ВИЩУ ОСВІТУ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МОЛОДЬ ЗА ВИЩУ ОСВІТУ, ГО» присвоєно код 25916728.

Керівником підприємства «МОЛОДЬ ЗА ВИЩУ ОСВІТУ, ГО» є Ївженко Юрій Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МОЛОДЬ ЗА ВИЩУ ОСВІТУ, ГО» — м. Київ, вул. Метробудівська, 5а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МОЛОДЬ ЗА ВИЩУ ОСВІТУ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах