ЗЕМЛЯЦТВО ЖИТОМИРЯН, МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
03151, м. Київ, вул. Смілянська, 11
Керівник
Войтенко Сергій Володимирович
Код ЄДРПОУ25916734
Дата реєстрації23.06.1995
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗЕМЛЯЦТВО ЖИТОМИРЯН, МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗЕМЛЯЦТВО ЖИТОМИРЯН, МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 25916734.

Керівником підприємства «ЗЕМЛЯЦТВО ЖИТОМИРЯН, МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» є Войтенко Сергій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗЕМЛЯЦТВО ЖИТОМИРЯН, МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» — м. Київ, вул. Смілянська, 11.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗЕМЛЯЦТВО ЖИТОМИРЯН, МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах