РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ ЦЕРКВА "ЄЛІМ" У ДАРНИЦЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА

Контакти

Юридична адреса
02160, м. Київ, шосе Харківське, 158, к. 282
Телефони
Керівник
Кириєнко Костянтин Анатолійович
Код ЄДРПОУ25917320
Дата реєстрації19.09.2000
Дата оновлення17.11.2005

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ ЦЕРКВА ”ЄЛІМ” У ДАРНИЦЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ ЦЕРКВА "ЄЛІМ" У ДАРНИЦЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА» присвоєно код 25917320.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ ЦЕРКВА "ЄЛІМ" У ДАРНИЦЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА» є Кириєнко Костянтин Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ ЦЕРКВА "ЄЛІМ" У ДАРНИЦЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА» — м. Київ, шосе Харківське, 158, к. 282.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ ЦЕРКВА ”ЄЛІМ” У ДАРНИЦЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА»
Поділіться інформацією в соцмережах