РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ СВЯТИТЕЛЯ МИКОЛАЯ ЧУДОТВОРЦЯ У ПЕЧЕРСЬКОМУ РАЙОНІ М.КИЄВА

Контакти

Юридична адреса
01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, 8, к. 67
Телефони
Керівник
Косточка Володимир Олександрович
Код ЄДРПОУ25917337
Дата реєстрації20.10.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ СВЯТИТЕЛЯ МИКОЛАЯ ЧУДОТВОРЦЯ У ПЕЧЕРСЬКОМУ РАЙОНІ М.КИЄВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ СВЯТИТЕЛЯ МИКОЛАЯ ЧУДОТВОРЦЯ У ПЕЧЕРСЬКОМУ РАЙОНІ М.КИЄВА» присвоєно код 25917337.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ СВЯТИТЕЛЯ МИКОЛАЯ ЧУДОТВОРЦЯ У ПЕЧЕРСЬКОМУ РАЙОНІ М.КИЄВА» є Косточка Володимир Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ СВЯТИТЕЛЯ МИКОЛАЯ ЧУДОТВОРЦЯ У ПЕЧЕРСЬКОМУ РАЙОНІ М.КИЄВА» — м. Київ, бул. Лесі Українки, 8, к. 67.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ СВЯТИТЕЛЯ МИКОЛАЯ ЧУДОТВОРЦЯ У ПЕЧЕРСЬКОМУ РАЙОНІ М.КИЄВА»
Поділіться інформацією в соцмережах