РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА РІЗДВА ХРИСТОВОГО УКРАЇНСЬКОЇ ЛЮТЕРАНСЬКОЇ ЦЕРКВИ У ХАРКІВСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВІ

Контакти

Юридична адреса
02121, м. Київ, вул. Вербицького, 24а, к. 10
Керівник
Юхименко Володимир Олександрович
Код ЄДРПОУ25917395
Дата реєстрації18.04.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА РІЗДВА ХРИСТОВОГО УКРАЇНСЬКОЇ ЛЮТЕРАНСЬКОЇ ЦЕРКВИ У ХАРКІВСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА РІЗДВА ХРИСТОВОГО УКРАЇНСЬКОЇ ЛЮТЕРАНСЬКОЇ ЦЕРКВИ У ХАРКІВСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВІ» присвоєно код 25917395.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА РІЗДВА ХРИСТОВОГО УКРАЇНСЬКОЇ ЛЮТЕРАНСЬКОЇ ЦЕРКВИ У ХАРКІВСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВІ» є Юхименко Володимир Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА РІЗДВА ХРИСТОВОГО УКРАЇНСЬКОЇ ЛЮТЕРАНСЬКОЇ ЦЕРКВИ У ХАРКІВСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВІ» — м. Київ, вул. Вербицького, 24а, к. 10.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА РІЗДВА ХРИСТОВОГО УКРАЇНСЬКОЇ ЛЮТЕРАНСЬКОЇ ЦЕРКВИ У ХАРКІВСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВІ»
Поділіться інформацією в соцмережах