БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФОНД ПІДТРИМКИ ВІТРИЛЬНОГО СПОРТУ"

Контакти

Юридична адреса
01133, м. Київ, вул. Щорса, 31
Телефони
Керівник
Чорний Сергій Анатолійович
Код ЄДРПОУ25917403
Дата реєстрації10.11.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ФОНД ПІДТРИМКИ ВІТРИЛЬНОГО СПОРТУ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФОНД ПІДТРИМКИ ВІТРИЛЬНОГО СПОРТУ"» присвоєно код 25917403.

Керівником підприємства «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФОНД ПІДТРИМКИ ВІТРИЛЬНОГО СПОРТУ"» є Чорний Сергій Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФОНД ПІДТРИМКИ ВІТРИЛЬНОГО СПОРТУ"» — м. Київ, вул. Щорса, 31.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ФОНД ПІДТРИМКИ ВІТРИЛЬНОГО СПОРТУ”»
Поділіться інформацією в соцмережах