БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ КУЛЬТУРНО-ОСВІТНІЙ ФОНД "ЗА ПОКЛИКОМ СЕРЦЯ"

Контакти

Юридична адреса
03048, м. Київ, вул. Ернста, 8, к. 57
Керівник
Тарасова Лариса Сергіївна
Код ЄДРПОУ25917455
Дата реєстрації23.11.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ КУЛЬТУРНО-ОСВІТНІЙ ФОНД ”ЗА ПОКЛИКОМ СЕРЦЯ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ КУЛЬТУРНО-ОСВІТНІЙ ФОНД "ЗА ПОКЛИКОМ СЕРЦЯ"» присвоєно код 25917455.

Керівником підприємства «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ КУЛЬТУРНО-ОСВІТНІЙ ФОНД "ЗА ПОКЛИКОМ СЕРЦЯ"» є Тарасова Лариса Сергіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ КУЛЬТУРНО-ОСВІТНІЙ ФОНД "ЗА ПОКЛИКОМ СЕРЦЯ"» — м. Київ, вул. Ернста, 8, к. 57.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ КУЛЬТУРНО-ОСВІТНІЙ ФОНД ”ЗА ПОКЛИКОМ СЕРЦЯ”»
Поділіться інформацією в соцмережах