ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) №30 "ЯСНА ПОЛЯНА" ЗАГАЛЬНОГО РОЗВИТКУ КОМУНАЛЬНОЇ ФОРМИ ВЛАСНОСТІ

Контакти

Юридична адреса
85490, Донецька обл., м. Селидове, смт. Курахівка, вул. Молодіжна, 2
Керівник
Біломитцева Олена Григорівна
Код ЄДРПОУ25917685
Дата реєстрації09.08.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) №30 ”ЯСНА ПОЛЯНА” ЗАГАЛЬНОГО РОЗВИТКУ КОМУНАЛЬНОЇ ФОРМИ ВЛАСНОСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) №30 "ЯСНА ПОЛЯНА" ЗАГАЛЬНОГО РОЗВИТКУ КОМУНАЛЬНОЇ ФОРМИ ВЛАСНОСТІ » присвоєно код 25917685.

Керівником підприємства «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) №30 "ЯСНА ПОЛЯНА" ЗАГАЛЬНОГО РОЗВИТКУ КОМУНАЛЬНОЇ ФОРМИ ВЛАСНОСТІ » є Біломитцева Олена Григорівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) №30 "ЯСНА ПОЛЯНА" ЗАГАЛЬНОГО РОЗВИТКУ КОМУНАЛЬНОЇ ФОРМИ ВЛАСНОСТІ » — Донецька обл., м. Селидове, смт. Курахівка, вул. Молодіжна, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) №30 ”ЯСНА ПОЛЯНА” ЗАГАЛЬНОГО РОЗВИТКУ КОМУНАЛЬНОЇ ФОРМИ ВЛАСНОСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах