ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 22 "СВІТЛЯЧОК" ЗАГАЛЬНОГО РОЗВИТКУ КОМУНАЛЬНОЇ ФОРМИ ВЛАСНОСТІ

Контакти

Юридична адреса
85485, Донецька обл., м. Селидове, м. Українськ, вул. Шевченка, 19
Телефони
Керівник
Любач Ольга Олегівна
Код ЄДРПОУ25917691
Дата реєстрації09.08.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 22 ”СВІТЛЯЧОК” ЗАГАЛЬНОГО РОЗВИТКУ КОМУНАЛЬНОЇ ФОРМИ ВЛАСНОСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 22 "СВІТЛЯЧОК" ЗАГАЛЬНОГО РОЗВИТКУ КОМУНАЛЬНОЇ ФОРМИ ВЛАСНОСТІ» присвоєно код 25917691.

Керівником підприємства «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 22 "СВІТЛЯЧОК" ЗАГАЛЬНОГО РОЗВИТКУ КОМУНАЛЬНОЇ ФОРМИ ВЛАСНОСТІ» є Любач Ольга Олегівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 22 "СВІТЛЯЧОК" ЗАГАЛЬНОГО РОЗВИТКУ КОМУНАЛЬНОЇ ФОРМИ ВЛАСНОСТІ» — Донецька обл., м. Селидове, м. Українськ, вул. Шевченка, 19.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 22 ”СВІТЛЯЧОК” ЗАГАЛЬНОГО РОЗВИТКУ КОМУНАЛЬНОЇ ФОРМИ ВЛАСНОСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах