РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВІДКІВ ЄГОВИ МИКИТІВСЬКОГО РАЙОНУ (ЦЕНТР) МІСТА ГОРЛІВКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"

Контакти

Юридична адреса
84632, Донецька обл., м. Горлівка, вул. Корольова, 75
Керівник
Шатохін Володимир Семенович
Код ЄДРПОУ25917946
Дата реєстрації09.10.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВІДКІВ ЄГОВИ МИКИТІВСЬКОГО РАЙОНУ (ЦЕНТР) МІСТА ГОРЛІВКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВІДКІВ ЄГОВИ МИКИТІВСЬКОГО РАЙОНУ (ЦЕНТР) МІСТА ГОРЛІВКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"» присвоєно код 25917946.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВІДКІВ ЄГОВИ МИКИТІВСЬКОГО РАЙОНУ (ЦЕНТР) МІСТА ГОРЛІВКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"» є Шатохін Володимир Семенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВІДКІВ ЄГОВИ МИКИТІВСЬКОГО РАЙОНУ (ЦЕНТР) МІСТА ГОРЛІВКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"» — Донецька обл., м. Горлівка, вул. Корольова, 75.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВІДКІВ ЄГОВИ МИКИТІВСЬКОГО РАЙОНУ (ЦЕНТР) МІСТА ГОРЛІВКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ”»
Поділіться інформацією в соцмережах