ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАТ "ЦЗФ "УЗЛІВСЬКА"

Контакти

Юридична адреса
84604, Донецька обл., м. Горлівка, вул. Знатна, 41
Керівник
Бєлаш Юрій Тимофійович
Код ЄДРПОУ25917998
Дата реєстрації17.10.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАТ ”ЦЗФ ”УЗЛІВСЬКА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАТ "ЦЗФ "УЗЛІВСЬКА"» присвоєно код 25917998.

Керівником підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАТ "ЦЗФ "УЗЛІВСЬКА"» є Бєлаш Юрій Тимофійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАТ "ЦЗФ "УЗЛІВСЬКА"» — Донецька обл., м. Горлівка, вул. Знатна, 41.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАТ ”ЦЗФ ”УЗЛІВСЬКА”»
Поділіться інформацією в соцмережах