ЦЕРКВА ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ "СЛОВО ЖИТТЯ" МІСТА ТОРЕЦЬКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
85200, Донецька обл., м. Торецьк, вул. Історична, 2
Керівник
Колюк Петро Олексійович
Код ЄДРПОУ25918012
Дата реєстрації22.12.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЦЕРКВА ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ ”СЛОВО ЖИТТЯ” МІСТА ТОРЕЦЬКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЦЕРКВА ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ "СЛОВО ЖИТТЯ" МІСТА ТОРЕЦЬКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 25918012.

Керівником підприємства «ЦЕРКВА ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ "СЛОВО ЖИТТЯ" МІСТА ТОРЕЦЬКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Колюк Петро Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЦЕРКВА ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ "СЛОВО ЖИТТЯ" МІСТА ТОРЕЦЬКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Донецька обл., м. Торецьк, вул. Історична, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЦЕРКВА ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ ”СЛОВО ЖИТТЯ” МІСТА ТОРЕЦЬКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах