А-ТОВАРИСТВО, ГО

Контакти

Юридична адреса
86510, Донецька обл., м. Сніжне, вул. 250-річчя Донбасу, 17, к. 86
Керівник
Савельєв Павло Петрович
Код ЄДРПОУ25918147
Дата реєстрації27.10.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «А-ТОВАРИСТВО, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «А-ТОВАРИСТВО, ГО» присвоєно код 25918147.

Керівником підприємства «А-ТОВАРИСТВО, ГО» є Савельєв Павло Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «А-ТОВАРИСТВО, ГО» — Донецька обл., м. Сніжне, вул. 250-річчя Донбасу, 17, к. 86.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «А-ТОВАРИСТВО, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах