РАДУГА, САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
86042, Донецька обл., Ясинуватський р-н, с-ще Кам’янка, вул. Октябрьська, 17
Телефони
Керівник
Домашенко Світлана Костянтинівна
Код ЄДРПОУ25918288
Дата реєстрації09.04.1997
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РАДУГА, САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РАДУГА, САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 25918288.

Керівником підприємства «РАДУГА, САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО» є Домашенко Світлана Костянтинівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РАДУГА, САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО» — Донецька обл., Ясинуватський р-н, с-ще Кам’янка, вул. Октябрьська, 17.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РАДУГА, САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах