ДОНЕЦЬКИЙ ЗАВОД ГІРНИЧОРЯТУВАЛЬНОЇ АПАРАТУРИ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВАТ

Контакти

Юридична адреса
83048, м. Донецьк, вул. Левицького, 31
Телефони
Керівник
Плахотнік Віталій Антонович
Код ЄДРПОУ25918331
Дата реєстрації20.06.2000
Дата оновлення11.12.2014

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОНЕЦЬКИЙ ЗАВОД ГІРНИЧОРЯТУВАЛЬНОЇ АПАРАТУРИ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОНЕЦЬКИЙ ЗАВОД ГІРНИЧОРЯТУВАЛЬНОЇ АПАРАТУРИ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВАТ» присвоєно код 25918331.

Керівником підприємства «ДОНЕЦЬКИЙ ЗАВОД ГІРНИЧОРЯТУВАЛЬНОЇ АПАРАТУРИ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВАТ» є Плахотнік Віталій Антонович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОНЕЦЬКИЙ ЗАВОД ГІРНИЧОРЯТУВАЛЬНОЇ АПАРАТУРИ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВАТ» — м. Донецьк, вул. Левицького, 31.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОНЕЦЬКИЙ ЗАВОД ГІРНИЧОРЯТУВАЛЬНОЇ АПАРАТУРИ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах