РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПОМІСНОЇ ЦЕРКВИ) ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ

Контакти

Юридична адреса
22500, Вінницька обл., Липовецький р-н, м. Липовець, вул. Тутківського, 6
Керівник
Левчук Олександр Миколайович
Код ЄДРПОУ25918503
Дата реєстрації29.12.1999
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПОМІСНОЇ ЦЕРКВИ) ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПОМІСНОЇ ЦЕРКВИ) ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ» присвоєно код 25918503.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПОМІСНОЇ ЦЕРКВИ) ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ» є Левчук Олександр Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПОМІСНОЇ ЦЕРКВИ) ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ» — Вінницька обл., Липовецький р-н, м. Липовець, вул. Тутківського, 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПОМІСНОЇ ЦЕРКВИ) ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах