КЕРАМІК, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВАТ

Контакти

Юридична адреса
21020, м. Вінниця, пров. Цегельний, 12
Телефони
Керівник
Могиль Катерина Павлівна
Код ЄДРПОУ25918549
Дата реєстрації16.03.2000
Дата оновлення30.04.2012
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КЕРАМІК, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КЕРАМІК, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВАТ» присвоєно код 25918549.

Керівником підприємства «КЕРАМІК, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВАТ» є Могиль Катерина Павлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КЕРАМІК, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВАТ» — м. Вінниця, пров. Цегельний, 12.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КЕРАМІК, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах