ВІННИЦЬКИЙ ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАТ

Контакти

Юридична адреса
21009, м. Вінниця, вул. Київська, 14
Телефони
Керівник
Ніколюк Іван Трохимович
Код ЄДРПОУ25918561
Дата реєстрації02.02.2000
Дата оновлення30.04.2012
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВІННИЦЬКИЙ ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІННИЦЬКИЙ ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАТ» присвоєно код 25918561.

Керівником підприємства «ВІННИЦЬКИЙ ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАТ» є Ніколюк Іван Трохимович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІННИЦЬКИЙ ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАТ» — м. Вінниця, вул. Київська, 14.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІННИЦЬКИЙ ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах