АКВ УКРАЇНСЬКЕ КАОЛІНОВЕ ТОВАРИСТВО, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВ

Контакти

Юридична адреса
22130, Вінницька обл., Козятинський р-н, смт. Глухівці, вул. Кар’єрна, 1
Телефони
Керівник
Петренко Катерина Юріївна
Код ЄДРПОУ25918650
Дата реєстрації16.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АКВ УКРАЇНСЬКЕ КАОЛІНОВЕ ТОВАРИСТВО, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АКВ УКРАЇНСЬКЕ КАОЛІНОВЕ ТОВАРИСТВО, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВ» присвоєно код 25918650.

Керівником підприємства «АКВ УКРАЇНСЬКЕ КАОЛІНОВЕ ТОВАРИСТВО, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВ» є Петренко Катерина Юріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АКВ УКРАЇНСЬКЕ КАОЛІНОВЕ ТОВАРИСТВО, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВ» — Вінницька обл., Козятинський р-н, смт. Глухівці, вул. Кар’єрна, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АКВ УКРАЇНСЬКЕ КАОЛІНОВЕ ТОВАРИСТВО, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах