КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БАРСЬКА РАЙОННА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" БАРСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
23000, Вінницька обл., Барський р-н, м. Бар, вул. Європейська, 21
Телефони
Керівник
Мукоїд Світлана Іванівна
Код ЄДРПОУ25918957
Дата реєстрації28.09.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”БАРСЬКА РАЙОННА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА” БАРСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БАРСЬКА РАЙОННА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" БАРСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ» присвоєно код 25918957.

Керівником підприємства «КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БАРСЬКА РАЙОННА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" БАРСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ» є Мукоїд Світлана Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БАРСЬКА РАЙОННА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" БАРСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ» — Вінницька обл., Барський р-н, м. Бар, вул. Європейська, 21.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”БАРСЬКА РАЙОННА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА” БАРСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах