ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ

Контакти

Юридична адреса
21021, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 145
Телефони
Керівник
Панчук Ігор Андрійович
Код ЄДРПОУ25918974
Дата реєстрації12.12.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ» присвоєно код 25918974.

Керівником підприємства «ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ» є Панчук Ігор Андрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ» — м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 145.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах