ТАВРІЯ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
70000, Запорізька обл., Вільнянський р-н, м. Вільнянськ, вул. Бочарова, 20, к. 91
Телефони
Керівник
Стовбун Микола Олексійович
Код ЄДРПОУ25919017
Дата реєстрації10.03.1988
Дата оновлення12.03.2015

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТАВРІЯ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТАВРІЯ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 25919017.

Керівником підприємства «ТАВРІЯ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» є Стовбун Микола Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТАВРІЯ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» — Запорізька обл., Вільнянський р-н, м. Вільнянськ, вул. Бочарова, 20, к. 91.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТАВРІЯ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах