САДОВО-ГОРОДНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО "ЗАРЄЧНИЙ"

Контакти

Юридична адреса
71752, Запорізька обл., Токмацький р-н, с. Остриківка, вул. Жовтнева, 78
Телефони
Керівник
Складанюк Федір Михайлович
Код ЄДРПОУ25919075
Дата реєстрації29.12.1993
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «САДОВО-ГОРОДНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО ”ЗАРЄЧНИЙ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «САДОВО-ГОРОДНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО "ЗАРЄЧНИЙ"» присвоєно код 25919075.

Керівником підприємства «САДОВО-ГОРОДНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО "ЗАРЄЧНИЙ"» є Складанюк Федір Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «САДОВО-ГОРОДНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО "ЗАРЄЧНИЙ"» — Запорізька обл., Токмацький р-н, с. Остриківка, вул. Жовтнева, 78.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «САДОВО-ГОРОДНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО ”ЗАРЄЧНИЙ”»
Поділіться інформацією в соцмережах