ЛИСА ГОРА, ЗАПОРІЗЬКИЙ ПРИРОДООХОРОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД

Контакти

Юридична адреса
69002, м. Запоріжжя, вул. Грязнова, 53
Керівник
Кашуба Вадим Вікторович
Код ЄДРПОУ25919098
Дата реєстрації06.10.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЛИСА ГОРА, ЗАПОРІЗЬКИЙ ПРИРОДООХОРОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛИСА ГОРА, ЗАПОРІЗЬКИЙ ПРИРОДООХОРОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» присвоєно код 25919098.

Керівником підприємства «ЛИСА ГОРА, ЗАПОРІЗЬКИЙ ПРИРОДООХОРОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» є Кашуба Вадим Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛИСА ГОРА, ЗАПОРІЗЬКИЙ ПРИРОДООХОРОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» — м. Запоріжжя, вул. Грязнова, 53.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛИСА ГОРА, ЗАПОРІЗЬКИЙ ПРИРОДООХОРОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД»
Поділіться інформацією в соцмережах