ДЖЕРЕЛО, МЕЛІТОПОЛЬСЬКЕ РАЙОННЕ ТОВАРИСТВО ІНВАЛІДІВ

Контакти

Юридична адреса
72312, Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Грушевського, 10
Телефони
Керівник
Попова Олена Борисівна
Код ЄДРПОУ25919193
Дата реєстрації10.10.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДЖЕРЕЛО, МЕЛІТОПОЛЬСЬКЕ РАЙОННЕ ТОВАРИСТВО ІНВАЛІДІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДЖЕРЕЛО, МЕЛІТОПОЛЬСЬКЕ РАЙОННЕ ТОВАРИСТВО ІНВАЛІДІВ» присвоєно код 25919193.

Керівником підприємства «ДЖЕРЕЛО, МЕЛІТОПОЛЬСЬКЕ РАЙОННЕ ТОВАРИСТВО ІНВАЛІДІВ» є Попова Олена Борисівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДЖЕРЕЛО, МЕЛІТОПОЛЬСЬКЕ РАЙОННЕ ТОВАРИСТВО ІНВАЛІДІВ» — Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Грушевського, 10.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДЖЕРЕЛО, МЕЛІТОПОЛЬСЬКЕ РАЙОННЕ ТОВАРИСТВО ІНВАЛІДІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах