МІСТО-СХОВИЩЕ, РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ

Контакти

Юридична адреса
71100, Запорізька обл., м. Бердянськ, шосе Мелітопольське, 68в
Телефони
Керівник
Кос’яненко Роман Євгенович
Код ЄДРПОУ25919201
Дата реєстрації25.11.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МІСТО-СХОВИЩЕ, РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МІСТО-СХОВИЩЕ, РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ» присвоєно код 25919201.

Керівником підприємства «МІСТО-СХОВИЩЕ, РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ» є Кос’яненко Роман Євгенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МІСТО-СХОВИЩЕ, РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ» — Запорізька обл., м. Бердянськ, шосе Мелітопольське, 68в.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МІСТО-СХОВИЩЕ, РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ»
Поділіться інформацією в соцмережах