СПІЛКА ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ "РАДА НАЦІОНАЛЬНИХ ТОВАРИСТВ"

Контакти

Юридична адреса
72312, Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Інтеркультурна, 58
Керівник
Маргарян Льова Сурікович
Код ЄДРПОУ25919218
Дата реєстрації02.08.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СПІЛКА ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ”РАДА НАЦІОНАЛЬНИХ ТОВАРИСТВ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПІЛКА ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ "РАДА НАЦІОНАЛЬНИХ ТОВАРИСТВ"» присвоєно код 25919218.

Керівником підприємства «СПІЛКА ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ "РАДА НАЦІОНАЛЬНИХ ТОВАРИСТВ"» є Маргарян Льова Сурікович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПІЛКА ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ "РАДА НАЦІОНАЛЬНИХ ТОВАРИСТВ"» — Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Інтеркультурна, 58.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПІЛКА ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ”РАДА НАЦІОНАЛЬНИХ ТОВАРИСТВ”»
Поділіться інформацією в соцмережах