ЗАПОРІЗЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ СПІЛКИ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
69107, м. Запоріжжя, просп. Леніна, 164
Телефони
Керівник
Стегній Іван Семенович
Код ЄДРПОУ25919276
Дата реєстрації17.10.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗАПОРІЗЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ СПІЛКИ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАПОРІЗЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ СПІЛКИ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ УКРАЇНИ» присвоєно код 25919276.

Керівником підприємства «ЗАПОРІЗЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ СПІЛКИ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ УКРАЇНИ» є Стегній Іван Семенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАПОРІЗЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ СПІЛКИ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ УКРАЇНИ» — м. Запоріжжя, просп. Леніна, 164.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАПОРІЗЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ СПІЛКИ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах