СПІЛКА КОЗАКІВ УКРАЇНИ "ВІЙСЬКО ЗАПОРОЗЬКЕ"

Контакти

Юридична адреса
69035, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 80
Телефони
Керівник
Панченко Олександр Владиславович
Код ЄДРПОУ25919388
Дата реєстрації12.10.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СПІЛКА КОЗАКІВ УКРАЇНИ ”ВІЙСЬКО ЗАПОРОЗЬКЕ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПІЛКА КОЗАКІВ УКРАЇНИ "ВІЙСЬКО ЗАПОРОЗЬКЕ"» присвоєно код 25919388.

Керівником підприємства «СПІЛКА КОЗАКІВ УКРАЇНИ "ВІЙСЬКО ЗАПОРОЗЬКЕ"» є Панченко Олександр Владиславович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПІЛКА КОЗАКІВ УКРАЇНИ "ВІЙСЬКО ЗАПОРОЗЬКЕ"» — м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 80.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПІЛКА КОЗАКІВ УКРАЇНИ ”ВІЙСЬКО ЗАПОРОЗЬКЕ”»
Поділіться інформацією в соцмережах