ТОКМАЦЬКИЙ КОВАЛЬСЬКО-ШТАМПУВАЛЬНИЙ ЗАВОД, ЄДИНА ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
71709, Запорізька обл., м. Токмак, вул. Ковальська, 59
Телефони
Керівник
Юсова Ірина Гнатівна
Код ЄДРПОУ25919425
Дата реєстрації19.01.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТОКМАЦЬКИЙ КОВАЛЬСЬКО-ШТАМПУВАЛЬНИЙ ЗАВОД, ЄДИНА ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОКМАЦЬКИЙ КОВАЛЬСЬКО-ШТАМПУВАЛЬНИЙ ЗАВОД, ЄДИНА ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 25919425.

Керівником підприємства «ТОКМАЦЬКИЙ КОВАЛЬСЬКО-ШТАМПУВАЛЬНИЙ ЗАВОД, ЄДИНА ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ» є Юсова Ірина Гнатівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОКМАЦЬКИЙ КОВАЛЬСЬКО-ШТАМПУВАЛЬНИЙ ЗАВОД, ЄДИНА ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ» — Запорізька обл., м. Токмак, вул. Ковальська, 59.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОКМАЦЬКИЙ КОВАЛЬСЬКО-ШТАМПУВАЛЬНИЙ ЗАВОД, ЄДИНА ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах