СОЦІАЛЬНА ТУРБОТА, БЕРДЯНСЬКА БЛАГОДІЙНА НЕПРИБУТКОВА НЕДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
71100, Запорізька обл., м. Бердянськ, вул. ДЗЕРЖИНСЬКОГО, б. 27/34
Телефони
Керівник
Боровська Ліна Іванівна
Код ЄДРПОУ25919454
Дата реєстрації06.11.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СОЦІАЛЬНА ТУРБОТА, БЕРДЯНСЬКА БЛАГОДІЙНА НЕПРИБУТКОВА НЕДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СОЦІАЛЬНА ТУРБОТА, БЕРДЯНСЬКА БЛАГОДІЙНА НЕПРИБУТКОВА НЕДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 25919454.

Керівником підприємства «СОЦІАЛЬНА ТУРБОТА, БЕРДЯНСЬКА БЛАГОДІЙНА НЕПРИБУТКОВА НЕДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ» є Боровська Ліна Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СОЦІАЛЬНА ТУРБОТА, БЕРДЯНСЬКА БЛАГОДІЙНА НЕПРИБУТКОВА НЕДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ» — Запорізька обл., м. Бердянськ, вул. ДЗЕРЖИНСЬКОГО, б. 27/34.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СОЦІАЛЬНА ТУРБОТА, БЕРДЯНСЬКА БЛАГОДІЙНА НЕПРИБУТКОВА НЕДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах