ПРОФАВІА, АВІАЦІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ

Контакти

Юридична адреса
71740, Запорізька обл., Токмацький р-н, с. Покровське, вул. Антипенка, 2а
Телефони
Керівник
Єж Радек
Код ЄДРПОУ25919603
Дата реєстрації26.10.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРОФАВІА, АВІАЦІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОФАВІА, АВІАЦІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ» присвоєно код 25919603.

Керівником підприємства «ПРОФАВІА, АВІАЦІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ» є Єж Радек, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОФАВІА, АВІАЦІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ» — Запорізька обл., Токмацький р-н, с. Покровське, вул. Антипенка, 2а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОФАВІА, АВІАЦІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ»
Поділіться інформацією в соцмережах