КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЗАПОРІЗЬКЕ ОБЛАСНЕ ПАТОЛОГОАНАТОМІЧНЕ БЮРО" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
69600, м. Запоріжжя, шосе Оріхівське, 10
Телефони
Керівник
Буркальов Андрій Олександрович
Код ЄДРПОУ25920061
Дата реєстрації04.12.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ”ЗАПОРІЗЬКЕ ОБЛАСНЕ ПАТОЛОГОАНАТОМІЧНЕ БЮРО” ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЗАПОРІЗЬКЕ ОБЛАСНЕ ПАТОЛОГОАНАТОМІЧНЕ БЮРО" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» присвоєно код 25920061.

Керівником підприємства «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЗАПОРІЗЬКЕ ОБЛАСНЕ ПАТОЛОГОАНАТОМІЧНЕ БЮРО" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» є Буркальов Андрій Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЗАПОРІЗЬКЕ ОБЛАСНЕ ПАТОЛОГОАНАТОМІЧНЕ БЮРО" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» — м. Запоріжжя, шосе Оріхівське, 10.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ”ЗАПОРІЗЬКЕ ОБЛАСНЕ ПАТОЛОГОАНАТОМІЧНЕ БЮРО” ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах