ЗАПОРІЗЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТОВАРИСТВО КОЛЕКТИВНИХ САДІВ ВЧИТЕЛІВ"

Контакти

Юридична адреса
69104, м. Запоріжжя, вул. Очаківська, 10
Телефони
Керівник
Кісіль Юрій Якович
Код ЄДРПОУ25920109
Дата реєстрації27.11.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗАПОРІЗЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ТОВАРИСТВО КОЛЕКТИВНИХ САДІВ ВЧИТЕЛІВ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАПОРІЗЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТОВАРИСТВО КОЛЕКТИВНИХ САДІВ ВЧИТЕЛІВ"» присвоєно код 25920109.

Керівником підприємства «ЗАПОРІЗЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТОВАРИСТВО КОЛЕКТИВНИХ САДІВ ВЧИТЕЛІВ"» є Кісіль Юрій Якович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАПОРІЗЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТОВАРИСТВО КОЛЕКТИВНИХ САДІВ ВЧИТЕЛІВ"» — м. Запоріжжя, вул. Очаківська, 10.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАПОРІЗЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ТОВАРИСТВО КОЛЕКТИВНИХ САДІВ ВЧИТЕЛІВ”»
Поділіться інформацією в соцмережах