ЕЛЕГАНТ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА МЕЛІТОПОЛЬСЬКОГО ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕЛЬНОГО ШВЕЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Контакти

Юридична адреса
72319, Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Кірова, 139
Телефони
Керівник
Губатенко Катерина Андріївна
Код ЄДРПОУ25920138
Дата реєстрації28.03.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЕЛЕГАНТ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА МЕЛІТОПОЛЬСЬКОГО ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕЛЬНОГО ШВЕЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕЛЕГАНТ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА МЕЛІТОПОЛЬСЬКОГО ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕЛЬНОГО ШВЕЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА» присвоєно код 25920138.

Керівником підприємства «ЕЛЕГАНТ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА МЕЛІТОПОЛЬСЬКОГО ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕЛЬНОГО ШВЕЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА» є Губатенко Катерина Андріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕЛЕГАНТ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА МЕЛІТОПОЛЬСЬКОГО ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕЛЬНОГО ШВЕЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА» — Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Кірова, 139.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕЛЕГАНТ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА МЕЛІТОПОЛЬСЬКОГО ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕЛЬНОГО ШВЕЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах