МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ ОСВІТНЬО-ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПРАВ ЛЮДИНИ, ГО

Контакти

Юридична адреса
72311, Запорізька обл., м. Мелітополь, просп. Хмельницького, 66а, к. 10
Телефони
Керівник
Козача Ніна Михайлівна
Код ЄДРПОУ25920262
Дата реєстрації18.12.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ ОСВІТНЬО-ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПРАВ ЛЮДИНИ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ ОСВІТНЬО-ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПРАВ ЛЮДИНИ, ГО» присвоєно код 25920262.

Керівником підприємства «МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ ОСВІТНЬО-ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПРАВ ЛЮДИНИ, ГО» є Козача Ніна Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ ОСВІТНЬО-ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПРАВ ЛЮДИНИ, ГО» — Запорізька обл., м. Мелітополь, просп. Хмельницького, 66а, к. 10.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ ОСВІТНЬО-ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПРАВ ЛЮДИНИ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах