ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КОЗАЦЬКЕ ВІЙСЬКО ЗАПОРІЗЬКЕ"

Контакти

Юридична адреса
69095, м. Запоріжжя, вул. Горького, 171а
Керівник
Петрушкін Микола Олександрович
Код ЄДРПОУ25920322
Дата реєстрації13.12.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”КОЗАЦЬКЕ ВІЙСЬКО ЗАПОРІЗЬКЕ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КОЗАЦЬКЕ ВІЙСЬКО ЗАПОРІЗЬКЕ"» присвоєно код 25920322.

Керівником підприємства «ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КОЗАЦЬКЕ ВІЙСЬКО ЗАПОРІЗЬКЕ"» є Петрушкін Микола Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КОЗАЦЬКЕ ВІЙСЬКО ЗАПОРІЗЬКЕ"» — м. Запоріжжя, вул. Горького, 171а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”КОЗАЦЬКЕ ВІЙСЬКО ЗАПОРІЗЬКЕ”»
Поділіться інформацією в соцмережах