ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФЕДЕРАЦІЯ ДЖИУ-ДЖИТСУ (ДЗЮ-ДЗЮЦУ) ТА КОБУДО"

Контакти

Юридична адреса
69114, м. Запоріжжя, вул. Задніпровська, 21, к. 22
Телефони
Керівник
Галь Павло Артурович
Код ЄДРПОУ25920345
Дата реєстрації22.09.2004
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ФЕДЕРАЦІЯ ДЖИУ-ДЖИТСУ (ДЗЮ-ДЗЮЦУ) ТА КОБУДО”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФЕДЕРАЦІЯ ДЖИУ-ДЖИТСУ (ДЗЮ-ДЗЮЦУ) ТА КОБУДО"» присвоєно код 25920345.

Керівником підприємства «ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФЕДЕРАЦІЯ ДЖИУ-ДЖИТСУ (ДЗЮ-ДЗЮЦУ) ТА КОБУДО"» є Галь Павло Артурович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФЕДЕРАЦІЯ ДЖИУ-ДЖИТСУ (ДЗЮ-ДЗЮЦУ) ТА КОБУДО"» — м. Запоріжжя, вул. Задніпровська, 21, к. 22.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ФЕДЕРАЦІЯ ДЖИУ-ДЖИТСУ (ДЗЮ-ДЗЮЦУ) ТА КОБУДО”»
Поділіться інформацією в соцмережах