ВАСИЛІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ ТА ЗБРОЙНИХ СИЛ

Контакти

Юридична адреса
71600, Запорізька обл., Василівський р-н, м. Василівка, бул. Центральний, 6
Керівник
Притула Юрій Миколайович
Код ЄДРПОУ25920472
Дата реєстрації04.12.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВАСИЛІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ ТА ЗБРОЙНИХ СИЛ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВАСИЛІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ ТА ЗБРОЙНИХ СИЛ» присвоєно код 25920472.

Керівником підприємства «ВАСИЛІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ ТА ЗБРОЙНИХ СИЛ» є Притула Юрій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВАСИЛІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ ТА ЗБРОЙНИХ СИЛ» — Запорізька обл., Василівський р-н, м. Василівка, бул. Центральний, 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВАСИЛІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ ТА ЗБРОЙНИХ СИЛ»
Поділіться інформацією в соцмережах