ДРУЖБА-3, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
69041, м. Запоріжжя, вул. Дніпровські Зорі, 7
Керівник
Дурбас Василь Михайлович
Код ЄДРПОУ25920575
Дата реєстрації02.11.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДРУЖБА-3, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДРУЖБА-3, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 25920575.

Керівником підприємства «ДРУЖБА-3, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» є Дурбас Василь Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДРУЖБА-3, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» — м. Запоріжжя, вул. Дніпровські Зорі, 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДРУЖБА-3, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах