СПІЛКА БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ МЕЛІТОПОЛЯ, ГО

Контакти

Юридична адреса
72313, Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Героїв Сталінграда, 9
Керівник
Бєлоус Ніна Іванівна
Код ЄДРПОУ25920658
Дата реєстрації27.10.1995
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СПІЛКА БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ МЕЛІТОПОЛЯ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПІЛКА БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ МЕЛІТОПОЛЯ, ГО» присвоєно код 25920658.

Керівником підприємства «СПІЛКА БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ МЕЛІТОПОЛЯ, ГО» є Бєлоус Ніна Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПІЛКА БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ МЕЛІТОПОЛЯ, ГО» — Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Героїв Сталінграда, 9.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПІЛКА БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ МЕЛІТОПОЛЯ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах