ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СКАУТИ ЗАПОРОЖЖЯ"

Контакти

Юридична адреса
69039, м. Запоріжжя, вул. Західна, 32б
Телефони
Керівник
Санталова Анастасія Романівна
Код ЄДРПОУ25920782
Дата реєстрації15.01.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”СКАУТИ ЗАПОРОЖЖЯ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СКАУТИ ЗАПОРОЖЖЯ"» присвоєно код 25920782.

Керівником підприємства «ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СКАУТИ ЗАПОРОЖЖЯ"» є Санталова Анастасія Романівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СКАУТИ ЗАПОРОЖЖЯ"» — м. Запоріжжя, вул. Західна, 32б.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”СКАУТИ ЗАПОРОЖЖЯ”»
Поділіться інформацією в соцмережах