ЗАПОРІЗЬКИЙ МІСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ПОДВИЖНИКИ ВІДКРИТОГО СУСПІЛЬСТВА"

Контакти

Юридична адреса
69096, м. Запоріжжя, бул. Вінтера, 22
Керівник
Лобас Юрій Михайлович
Код ЄДРПОУ25920888
Дата реєстрації27.11.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗАПОРІЗЬКИЙ МІСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”ПОДВИЖНИКИ ВІДКРИТОГО СУСПІЛЬСТВА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАПОРІЗЬКИЙ МІСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ПОДВИЖНИКИ ВІДКРИТОГО СУСПІЛЬСТВА"» присвоєно код 25920888.

Керівником підприємства «ЗАПОРІЗЬКИЙ МІСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ПОДВИЖНИКИ ВІДКРИТОГО СУСПІЛЬСТВА"» є Лобас Юрій Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАПОРІЗЬКИЙ МІСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ПОДВИЖНИКИ ВІДКРИТОГО СУСПІЛЬСТВА"» — м. Запоріжжя, бул. Вінтера, 22.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАПОРІЗЬКИЙ МІСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”ПОДВИЖНИКИ ВІДКРИТОГО СУСПІЛЬСТВА”»
Поділіться інформацією в соцмережах