РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПРИ ХРАМІ НА ІМ’Я ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ЗАПОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ СЕЛА ВОДЯНОГО КАМ’ЯНСЬКО-ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
71310, Запорізька обл., Кам’янсько-Дніпровський р-н, с. Водяне, пров. Партизанський, 47
Керівник
Ступак Микола Никифорович
Код ЄДРПОУ25920894
Дата реєстрації12.04.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПРИ ХРАМІ НА ІМ’Я ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ЗАПОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ СЕЛА ВОДЯНОГО КАМ’ЯНСЬКО-ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПРИ ХРАМІ НА ІМ’Я ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ЗАПОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ СЕЛА ВОДЯНОГО КАМ’ЯНСЬКО-ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 25920894.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПРИ ХРАМІ НА ІМ’Я ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ЗАПОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ СЕЛА ВОДЯНОГО КАМ’ЯНСЬКО-ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Ступак Микола Никифорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПРИ ХРАМІ НА ІМ’Я ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ЗАПОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ СЕЛА ВОДЯНОГО КАМ’ЯНСЬКО-ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Запорізька обл., Кам’янсько-Дніпровський р-н, с. Водяне, пров. Партизанський, 47.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПРИ ХРАМІ НА ІМ’Я ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ЗАПОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ СЕЛА ВОДЯНОГО КАМ’ЯНСЬКО-ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах