ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ ПРИВАТНИХ ПЕКАРІВ ТА КОНДИТЕРІВ УКРАЇНИ"

Контакти

Юридична адреса
29000, ВУЛ.СВОБОДИ, 2, КВ.17, М.ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА
Телефони
Керівник
Погосян Надія Петрівна
Код ЄДРПОУ25921347
Дата реєстрації13.10.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”АСОЦІАЦІЯ ПРИВАТНИХ ПЕКАРІВ ТА КОНДИТЕРІВ УКРАЇНИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ ПРИВАТНИХ ПЕКАРІВ ТА КОНДИТЕРІВ УКРАЇНИ"» присвоєно код 25921347.

Керівником підприємства «ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ ПРИВАТНИХ ПЕКАРІВ ТА КОНДИТЕРІВ УКРАЇНИ"» є Погосян Надія Петрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ ПРИВАТНИХ ПЕКАРІВ ТА КОНДИТЕРІВ УКРАЇНИ"» — ВУЛ.СВОБОДИ, 2, КВ.17, М.ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”АСОЦІАЦІЯ ПРИВАТНИХ ПЕКАРІВ ТА КОНДИТЕРІВ УКРАЇНИ”»
Поділіться інформацією в соцмережах