РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПОКРОВА ПРИСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ПАРАФІЯ СЕЛА НАГОРЯНИ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ"

Контакти

Юридична адреса
32300, Хмельницька обл., Камянець-Подільський р-н., село Нагоряни
Телефони
Керівник
Гораш Микола Михайлович
Код ЄДРПОУ25921391
Дата реєстрації16.10.1991
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ПОКРОВА ПРИСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ПАРАФІЯ СЕЛА НАГОРЯНИ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПОКРОВА ПРИСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ПАРАФІЯ СЕЛА НАГОРЯНИ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ"» присвоєно код 25921391.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПОКРОВА ПРИСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ПАРАФІЯ СЕЛА НАГОРЯНИ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ"» є Гораш Микола Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПОКРОВА ПРИСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ПАРАФІЯ СЕЛА НАГОРЯНИ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ"» — Хмельницька обл., Камянець-Подільський р-н., село Нагоряни.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ПОКРОВА ПРИСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ПАРАФІЯ СЕЛА НАГОРЯНИ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ”»
Поділіться інформацією в соцмережах