СТАРОСИНЯВСЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ"ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
31400, Хмельницька обл., Старосинявський р-н, смт. Стара Синява, вул. Грушевського, 52
Телефони
Керівник
Маліновський Микола Йосипович
Код ЄДРПОУ25921586
Дата реєстрації03.08.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СТАРОСИНЯВСЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ”ЄДНАННЯ ”БАТЬКІВЩИНА” ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СТАРОСИНЯВСЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ"ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 25921586.

Керівником підприємства «СТАРОСИНЯВСЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ"ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Маліновський Микола Йосипович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СТАРОСИНЯВСЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ"ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Хмельницька обл., Старосинявський р-н, смт. Стара Синява, вул. Грушевського, 52.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СТАРОСИНЯВСЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ”ЄДНАННЯ ”БАТЬКІВЩИНА” ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах