ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО МОЛОДИХ ІНВАЛІДІВ

Контакти

Юридична адреса
29000, м. Хмельницький, вул. Чкалова, 20
Керівник
Савчук Анатолій Миколайович
Код ЄДРПОУ25921735
Дата реєстрації31.10.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО МОЛОДИХ ІНВАЛІДІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО МОЛОДИХ ІНВАЛІДІВ» присвоєно код 25921735.

Керівником підприємства «ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО МОЛОДИХ ІНВАЛІДІВ» є Савчук Анатолій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО МОЛОДИХ ІНВАЛІДІВ» — м. Хмельницький, вул. Чкалова, 20.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО МОЛОДИХ ІНВАЛІДІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах