СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ, ЗВЕНИГОРОДСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
20200, Черкаська обл., Звенигородський р-н, м. Звенигородка, просп. Шевченка, 64, к. 212
Телефони
Керівник
Слинько Володимир Тимофійович
Код ЄДРПОУ25922157
Дата реєстрації08.11.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ, ЗВЕНИГОРОДСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ, ЗВЕНИГОРОДСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 25922157.

Керівником підприємства «СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ, ЗВЕНИГОРОДСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» є Слинько Володимир Тимофійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ, ЗВЕНИГОРОДСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» — Черкаська обл., Звенигородський р-н, м. Звенигородка, просп. Шевченка, 64, к. 212.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ, ЗВЕНИГОРОДСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах