СОЛІДАРНІСТЬ, ТАЛЬНІВСЬКА РАЙОННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ПРОФСПІЛКИ

Контакти

Юридична адреса
20400, Черкаська обл., Тальнівський р-н, м. Тальне, вул. Попова-Гертлейна, 100
Телефони
Керівник
Грамоткова Валентина Володимирівна
Код ЄДРПОУ25922166
Дата реєстрації14.11.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СОЛІДАРНІСТЬ, ТАЛЬНІВСЬКА РАЙОННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ПРОФСПІЛКИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СОЛІДАРНІСТЬ, ТАЛЬНІВСЬКА РАЙОННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ПРОФСПІЛКИ» присвоєно код 25922166.

Керівником підприємства «СОЛІДАРНІСТЬ, ТАЛЬНІВСЬКА РАЙОННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ПРОФСПІЛКИ» є Грамоткова Валентина Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СОЛІДАРНІСТЬ, ТАЛЬНІВСЬКА РАЙОННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ПРОФСПІЛКИ» — Черкаська обл., Тальнівський р-н, м. Тальне, вул. Попова-Гертлейна, 100.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СОЛІДАРНІСТЬ, ТАЛЬНІВСЬКА РАЙОННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ПРОФСПІЛКИ»
Поділіться інформацією в соцмережах